ENG
HanzhonkovFilm

Будь творцем великої історії!
наша компанія
Ханжонков Фільм - цікава історія кінематографії та виникнення мультфільмів, еру якої ми відтворили.
Творець
Олександр Ханжонков

Олександр Ханжонков народився в родинному маєтку в українському селі Ханжонкове (нині — Нижня Кринка) неподалік Макіївки Донецької області. З 1905 починає займатися кінопромисловістю.

Навесні 1906 створює на паях Торговий дім Ханжонкова, метою якого був прокат закордонних фільмів і створення вітчизняних. Спершу займається документальним, а згодом і художнім кіно.

У 1912 компанія випускає в прокат перший у світі мультфільм «Прекрасная Люканида, или Война усачей с рогачами».

Декілька слів про нас
HanzhonkovFilm — українська анімаційна студія, заснована в 2009 році. Студія названа на честь видатного кінодіяча Олександра Ханжонова.
"Ескімоска" — український анімаційний телесеріал про пригоди дівчинки Ескімоски та її друзів. В Україні вперше вийшов 12 листопада 2012 року

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь"
альтернативне написання назви "Той, хто пройшов крізь вогонь" — український художній фільм режисера Михайла Іллєнка. Вийшов в український прокат 2 лютого 2012 року. Першим проектом студії було створення спецефектів для кінофільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».
"Максим Оса" — майбутній український історичний детективний фільм за мотивами коміксу Ігоря Баранька "Максим Оса". Має стати першою в історії українського кінематографа екранізацією коміксу.
Виробництво документальних фільмів
Ми розпочинаємо виробництво документальних стрічок високого культурного та суспільного значення для України та європейської спільноти.
Створення анімаційних продуктів
Ми плануємо розпочати створення альтернативних анімаційних продуктів розважального та освітницького напрямків для маленьких глядачів та школярів.
Наші контакти
hanzhonkovproduction@gmail.com

Made on
Tilda